O nás

Tým GastroSense se skládá z jednotlivých specialistů v oboru. Kombinací našich odborných zkušeností jsme tak schopni přesně realizovat Vaše požadavky. A to samozřejmě probíhá s pozorností soustředěnou na detail a s důrazem na celek.

Zaměření na Vaše cíle^

Nadšení, zapálení pro věc a zaměření na Vaše cíle je pro nás základní filosofií. Platí to jak pro tým GastroSense, tak i pro vše, co od nás jako svého poradenského a zprostředkovatelského partnera můžete a vždy byste měli očekávat. Náš přístup k poradenství a zprostředkování služeb je zaměřen na kvalitu, rychlost a na co nejúčelnější zefektivnění činnosti Vašeho gastronomického zařízení.
------------------

Komplexnost nabízených služeb^

Díky poskytování kompletních gastronomických služeb, tak jste s námi vždy o krok napřed. Aplikujeme moderní trendy v gastronomii, kde uplatňujeme i zkušenosti získané v zahraničí. Využíváme nejnovější marketingové prostředky, doporučíme nejvhodnější postupy na restrukturalizaci Vašeho zařízení a vzhledem k možnosti dlouhodobé spolupráce se tak nezbavujeme zodpovědnosti za poskytnuté služby.
------------------

Váš úspěch, naše spokojenost^

Každá zakázka je pro nás unikátní. Vyberte si dle svých potřeb a požadavků rozsah služeb a my Vám vytvoříme individuální nabídku přímo pro Váš provoz.

Tým GastroSenseKdo jsme?

Kombinací našich
odborných zkušeností
přesně zrealizujeme
Vaše požadavky.

..zjistěte více

Food & Beverages

Jídelní lístky
na míru..

..zjistěte více

Kontaktujte nás!

Informujte se
nezávazně o nabídce
našich služeb.

..zjistěte více

GastroSense 2012-2017 všechna práva vyhrazena