Reklamní agentura

Díky přímé specializaci na gastronomii, znalosti gastronomického prostředí a potřeb zákazníků nabízíme reklamní služby té nejvyšší odbornosti. Stanovíme vhodné marketingové nástroje, zrealizujeme propagační kampaně a zajistíme komunikaci se zákazníky. Navrhneme a vytvoříme celkovou image Vašeho zařízení.

Činnost reklamní agentury je zaměřená na gastronomická zařízení. V případě zájmu o spolupráci pro jiné obory podnikání se informujte na uvedeném telefonním čísle či emailu.

Korporátní identita^

Základem každého úspěšného podniku je vytvoření korporátní identity, díky které se společnost prezentuje navenek. Zaměřujeme se především na korporátní design. Tento jednotný vizuální styl zahrnuje nejčastěji logo, vizitky a webové stránky. Pro gastronomická zařízení doporučujeme korporátní design využít také na jídelní a nápojové lístky, letáky, obalové materiály apod. Výstupem je grafický manuál, který obsahuje všechny zpracované prvky korporátního designu.
------------------

Grafické návrhy^

Náš tým grafiků vytvoří dle požadavků a našich znalostí grafické návrhy, které osloví Vaše zákazníky. Navrhneme Vám vzhled vizitek, jídelních a nápojových lístků, letáků, plakátů, roll-upů, veškerých polepů nebo reklamních magnetů. Zpracujeme pro Vás celkový korporátní design.
------------------

Tištěné propagační materiály^

Zajistíme tisk materiálů, laminaci i jejich distribuci zákazníkům. Díky výhodným podmínkám uzavřených ve spolupráci s profesionální tiskárnou zaručujeme bezkonkurenční ceny na tisk veškerého propagačního materiálu.
------------------

Tvorba webových stránek^

Vaše hlavní webová prezentace bývá prvním nepřímým kontaktem mezi zákazníkem a gastronomickým zařízením. Vhodně zvolená struktura webových stránek, jejich design a optimalizované texty jsou tak nezbytným základem. Naši specialisté zpracují návrh webových stránek, převedou do HTML jazyka či zpracují přímo do šablony redakčního systému. Podle struktury návštěvnosti stránek Vám doporučíme překlad stránek, který zajistíme u certifikovaných překladatelů. Nabízíme i správu webových stránek, což je vhodné spojit se službou sociální sítě a jiné profily.
------------------

Fotografické služby^

Nejúčinnější metodou oslovení zákazníků jsou kvalitní fotografie, kterými na sebe upoutáte na svých webových stránkách nebo sociálních sítích a jiných gastronomických portálech. Profesionální fotograf vytvoří prezentaci Vašich prostor, servírovaných pokrmů a nápojů, a to pomocí jednotlivých momentek či vizuálních prohlídek.
------------------

Sociální sítě a jiné profily^

S ohledem na moderní trendy považujeme tvorbu a správu profilů na gastronomických portálech a sociálních sítích za jednu ze základních složek marketingové komunikace. Nabízíme Vám celkový servis začínající vytvořením profilu až po jeho pravidelnou správu včetně zveřejňování poledních menu a novinek Vašeho zařízení nebo komunikaci se zákazníky.

Ceny se odvíjejí na velikosti gastronomického zařízení a počtu využívaných služeb. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kdo jsme?

Kombinací našich
odborných zkušeností
přesně zrealizujeme
Vaše požadavky.

..zjistěte více

Food & Beverages

Jídelní lístky
na míru..

..zjistěte více

Kontaktujte nás!

Informujte se
nezávazně o nabídce
našich služeb.

..zjistěte více

GastroSense 2012-2017 všechna práva vyhrazena