Další služby

Mystery shopping^

Pomocí dnes již tradiční marketingové techniky zjistíme kvalitu poskytované péče zákazníkům ve Vašem gastronomickém zařízení. Díky naší přímé specializaci na gastronomii zajistíme tak nejodbornější posudky, které budou objektivní, měřitelné a srovnatelné s konkurenčními gastronomickými subjekty.
Nabízíme možnost pravidelných měsíčních auditů, jejichž výstupem je identifikace slabých míst a návrh oblastí ke zlepšení. V případě zjištění pozitivních výsledků nebo naopak nedostatků ze strany zaměstnanců doporučujeme výsledky reflektovat přímo na ně. Osvědčenou metodou je například přenesení získaného vyhodnocení z mystery shoppingu do odměnového a motivačního systému.
------------------

HACCP a poradenství v oblasti hygieny^

Pro každé potravinářské zařízení je vytvoření a vedení systému kritických bodů (HACCP) legislativní povinností. Jedná se o soubor preventivních opatření, která slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin a pokrmů během všech souvisejících činností.
Systém HACCP zpracujeme podle Vašeho gastronomického zařízení, zaškolíme odpovědné zaměstnance, pomůžeme se zavedením systematických kontrol a potřebné dokumentace nebo zkontrolujeme funkčnost a spolehlivost již zavedeného systému.
Dále nabízíme školení v oblasti hygienického minima, jež je důležité pro splnění a dodržování hygienických norem. Ke školení Vám rádi vyhotovíme hygienickou příručku, která obsahuje kontaktní adresy na státní hygienické orgány, nejdůležitější hygienické předpisy a směrnice, zásady správné hygienické a výrobní praxe nebo provozní a sanitační řád.
------------------

Interiérové a exteriérové řešení^

Navrhneme Vám úpravy prostor, design a sjednotíme styl. Prostory Vašeho zařízení mají působit útulně a pohodlně, což pak návštěvníky vede k prodloužení doby zde strávené a vyšším útratám za obdržené služby. Také vstupní portál by měl opticky propojit zařízení s ulicí a zároveň svou podobou tak oslovit zákazníky k návštěvě. S případnou změnou portálu Vám rádi poradíme a úpravy zařídíme.
------------------

Catering^

Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Zorganizujeme společenské a firemní akce – uspořádáme konference a jiná firemní jednání, svatby, gala večeře, rauty, zahradní slavnosti, párty či rodinné oslavy. A k tomu připravíme odpovídající doprovodný program.
Podle požadavků vytvoříme vhodnou nabídku pokrmů a nápojů, poskytneme k tomu potřebný inventář a prostory upravíme dle konané akce odpovídající výzdobou (květinová aranžmá, narozeninové nebo svatební dekorace).
------------------

Doprovodné programy^

Zprostředkujeme zábavné a hudební programy:

  • kulinářské a barmanské show
  • řízené degustace vín, irských whisky nebo rumů
  • laser show
  • interiérové a exteriérové ohňostroje
  • vystoupení populárních osobností (zpěváci, zpěvačky, moderátoři, hudební skupiny – dle nabídky spolupracující agentury)
  • a další programy dle typu konané akce (dětské oslavy apod.)

Ceny se odvíjejí na velikosti gastronomického zařízení a počtu využívaných služeb. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kdo jsme?

Kombinací našich
odborných zkušeností
přesně zrealizujeme
Vaše požadavky.

..zjistěte více

Food & Beverages

Jídelní lístky
na míru..

..zjistěte více

Kontaktujte nás!

Informujte se
nezávazně o nabídce
našich služeb.

..zjistěte více

GastroSense 2012-2017 všechna práva vyhrazena