Personalistika

Výběr vhodného zaměstnance, který splní Vaše očekávání, je velmi podceňovanou záležitostí. Díky nabízeným kurzům či školením můžete tuto často problematickou situaci okamžitě vyřešit. Dobře zaškolení zaměstnanci jsou jedním z nejdůležitějších faktorů na úspěch v gastronomii. Poradíme Vám se zadáním inzerátů vypisovaných na pracovní místa a s výběrem vhodného zaměstnance. V současné době bohužel patří i motivace mezi málo využívané aktivity. Představíme výhody motivačních prvků a doporučíme motivační složky pro Vaše zaměstnance.

Školení a kurzy^

Naši specialisté v oboru zaučí Váš personál v co nejkratší možné době, a to přímo ve Vašich prostorách. Velmi často se majitelé gastronomických zařízení zaměřují jen na školení kuchyňského personálu a zapomínají na obsluhu. Zajistíme školení barmanům, číšníkům a servírkám podle potřebného standardu Vašeho zařízení. Doba školení je individuální, odvíjí se dle zkušeností Vašich zaměstnanců, jejich počtu či ochotě se učit novým věcem. Tuto službu doporučujeme využít spolu s tvorbou nového nebo úpravou stávajícího jídelního (nápojového) lístku.
------------------

Výběrové řízení na zaměstnance^

Připravíme pro Vás na míru sestavené inzeráty na jakoukoliv pozici, zveřejníme na pracovních portálech a povedeme výběrové řízení, z něhož vybereme nejvhodnější kandidáty pro Vaši provozovnu.
Nabízíme možnost využití i krátkodobých zástupů. Disponujeme databází prověřených pracovníků – brigádníků, kteří případně mohou nastoupit k Vám do provozu ze dne na den. Momentálně spolupracujeme s číšníky, servírkami, barmany, kuchaři italské a české kuchyně.

Pokud máte naopak zájem se do naší databáze krátkodobých zástupů zařadit či hledáte trvalý pracovní poměr, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle či emailu. Děkujeme.
------------------

Odměnový a motivační systém^

Pro motivaci Vašich zaměstnanců doporučujeme nastavit odměnový systém. Nejčastěji se v gastronomii uplatňuje ve formě finančních odměn. Navrhneme Vám vhodnou výši mezd pro jednotlivé pracovníky, a k tomu na míru sestavíme motivační složky. Motivace je důležitou manažerskou aktivitou, kdy v případě vhodného výběru pobídek dojde v přímé úměře k většímu pracovnímu nasazení zaměstnance a ke zvýšení tržeb Vašeho zařízení.

Ceny se odvíjejí na velikosti gastronomického zařízení a počtu využívaných služeb. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kdo jsme?

Kombinací našich
odborných zkušeností
přesně zrealizujeme
Vaše požadavky.

..zjistěte více

Food & Beverages

Jídelní lístky
na míru..

..zjistěte více

Kontaktujte nás!

Informujte se
nezávazně o nabídce
našich služeb.

..zjistěte více

GastroSense 2012-2017 všechna práva vyhrazena